Nabízené služby

Na trhu působíme již od roku 1993. Jsme rodinná firma a zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi. Každá zakázka, interiér nebo řešení je pro nás originál.
Již od počátku návrhu až k samotné realizaci je pro nás důležitá komunikace s klientem!

Jsme schopni Vám nabídnout služby v oblastech:


návrhy interiéru
Podle vašich přání zhotovíme více návrhů, předáme vám naše zkušenosti a doporučení a odhadneme finanční náročnost projektu. Pokud se rozhodnete pro realizaci konečného návrhu s námi, návrh je zcela zdarma.

Kromě klasických interiérů se věnujeme i návrhu a realizaci moderních interiérů nebo kanceláří.


realizace interiéru
Podle návrhu zajistíme kompletní vyhotovení celého projektu, včetně hrubé práce (zásahy do zdí, výměna oken, vodo/elektroinstalace).


návrhy rodinných domů
Pokud chcete žít v jedinečném prostoru zcela přizpůsobeném vašim představám, pomůžeme vám realizovat vaše sny.


reálné návrhy
Pokud si po shlédnutí 3D návrhů na obrazovce stále neumíte návrh představit, návrh vám reálně zhotovíme - z obyčejného papíru nebo pomocí profesionálního 3D tisku.


online poradenství
Pokud chcete změnit prostor, ve kterém žijete, ale nemáte žádný zajímavý nápad nebo vám chybí zkušenosti, poradíme vám, co určitě udělat a co je naopak nesmysl. Fotky s rozměry zdarma posílejte na uvedený email gorgi@gorgi.cz


další služby

  • Technická spolupráce při designu sportovního nářadí a nástrojů, včetně technické realizace (www.equipe.cz, www.jofosport.com)
  • Návrh a realizace exteriérového designu (zahrady, altány, pergoly, zimní zahrady atd.)- kdy klademe zejména důraz na skloubení s charakterem domu a okolí.
  • Návrhy nábytku, schodišť, osvětlení, vybavení domácnosti atd.